Anlaşmalı Kurum ile Özel Ambulans Hizmetleri
Hastaların herhangi bir sağlık kuruluşuna sevki için hazırlanan özel araçlar ambulanslardır. Ambulanslar en acil durumlarda hizmet vermek adına hazırlanmış, yetkilendirilmiş hasta nakil ve sevk araçlarıdır. Hem personelleri hem de teknik donanımlarıyla özel dizayn edilmişlerdir.


Ambulanslar acil yardım ve hasta nakil ambulansları olarak iki gruba ayrılmaktadır. Acil yardım ambulanslarında daha çok yoğun bakıma uygun donanımlar yer alır. Transport vantilatör, infüzyon pompası ve diğer bütün acil müdahalede kullanılan donanımlar bu tür ambulanslarda yer bulur. Ekip olarak da paramedik ya da doktor, acil tıp teknisyeni ve ilk yardım sertifikalı sürücü bulunur.
Hasta nakil ambulansları durumu stabil hastaların ev – hastane, hastane – ev, hastane – hastane transferlerini yapmak için özel hazırlanırlar. Acil tıp teknisyeni ve ilk yardım sertifikalı sürücü hasta nakil ambulanslarında yer alır. Sağlık Bakanlığı yönetmeliğine göre bu ambulanslarda sabit, portatif tıbbi donanımlar, ilaçlar bulundurulur. Yine hastanın durumuna göre doktor onayıyla ambulansın donanımları zenginleştirilir. Nakil sırasında ihtiyaç duyulabilecek bütün donanımlara yer verilir. Anlaşmalı kurum ile özel ambulans hizmetleri kapsamında her türlü ambulans desteği sağlanır.
Tam Donanımlı Araçlarla Anlaşmalı Kurum ile Özel Ambulans Hizmetleri
Ambulanslar hastalara olay yerinde müdahale imkanı verir. Bu yüzden herhangi bir acil yardım talebinde ilk iletişime geçilenler ambulanslar olduğu gibi acil sağlık hizmetleri kapsamında anlaşmalı kurum ile özel ambulans hizmetleri de talep edilir. Özel Umut Polikliniği olarak Afyonkarahisar genelinde kurumlara ambulans anlaşması hizmeti veriyoruz.
Acil sağlık hizmetleri ihtiyaçlarınızı yönetmek adına anlaşmalı kurum ile özel ambulans hizmetleri kapsamında bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Telefonlarımız günün her anı açık olmakta ve sağlık personellerimiz telefonun ucunda sizi beklemektedirler. Alarm merkezi personellerimiz hastanın klinik durumu ve adres bilgisini aldıktan sonra ambulansımız harekete geçmekte, sağlık ekibimizle beraber hastaya yönlendirilerek en hızlı biçimde lokasyonunuza ulaşmaktadır.
Anlaşmalı kurum ile özel ambulans hizmetleri sadece olay sonrası hizmet vermemektedir. Kimi zaman çeşitli etkinliklerde, organizasyonlarda ambulans ve sağlık ekibinin hazır bulunması gerekebilmektedir. Örneğin spor müsabakaları, açılışlar, etkinlikler bunlar arasında olabilmektedir. Polikliniğimiz bu tür talepleri başarıyla karşılayacak donanımda ve birikimdedir.
7/24 Anlaşmalı Kurum ile Özel Ambulans Hizmetleri
Özel Umut Polikliniği olarak ilk günden bu yana önce sağlık sloganıyla hizmet veriyoruz. Bu kapsamda anlaşmalı kurum ile özel ambulans hizmetleri ile de her zaman sizlerin yanı başınızda yer alıyoruz. En modern donanımlarla ve alanında uzman bir kadroyla hizmet vermek gayesiyle çıktığımız yolda tamamen özel hazırlanmış, bir ambulansta olması gereken bütün teknik ve personel detaylarına hakim araçlarla hizmet veriyoruz. Özel ve kamu kurumlarıyla özel ambulans anlaşmaları yaparak ambulansa ihtiyaç duyduğunuz her an yanı başınızda oluyoruz.
Umut Polikliniği ambulans hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Ambulans talepleriniz uzman sağlık personellerimizce işleme alınacak ve tarafınıza yönlendirme yapılacaktır. Ambulanslarımızın her birisinde paramedik, sağlık teknikeri ve ilk yardım eğitimi almış sürücümüz görev yapmaktadır. Tamamı alanında uzman, tecrübe sahibi, dünya standartlarında donanımlı ekibimiz yoğun bakım koşullarını sağlayabilecek iç donanım ve ekipmana sahip ambulanslarla sahada yer almaktadır. En acil taleplerinize en hızlı ve güvenli şekilde karşılık vermektedirler.