Profesyonel Özel Poliklinik Hizmetleri
Özel Umut Polikliniği firmamız, sağlık sektöründe lider ve öncü kalitedeki çalışmaları ile tanınmaktadır. 7 gün ve günün her saati açık polikliniğimiz ile envaiçeşit sağlık hizmetleri alanında profesyonel çalışmalar ortaya koyan uzman kadromuz, sağlık sektöründe yüksek deneyim sahibi bireylerden oluşmaktadır. Evde pansuman yara bakımı ve ayak bakım hizmetleri alanında da hızlı ve etkili bir şekilde hizmetler sunmaya büyük önem veren polikliniğimiz, Afyonkarahisar ili içerisinde çeşitli çalışmalarına devam etmektedir.

İnsan Sağlığına Önem Veren Hizmet Politikası
Özellikle insan sağlığını her şeyin üzerinden tutan hizmet politikası ile Afyonkarahisar bölgesinde en çok tercih edilen özel sağlık merkezlerinin de başında gelen Umut Polikliniği markamız, kendi alanında yüksek tecrübe sahibi doktor, hemşire ve sağlık memuru kadrosuna da sahiptir. Haftanın her günü ve günün her saati hekim hizmeti sunmakta olan polikliniğimiz, evde pansuman yara bakımı ve ayak bakım hizmetleri alanında da profesyonel düzeyde çalışmalarına devam etmektedir. Özel Umut Polikliniğimiz;
7 gün 24 saat kesintisiz sağlık hizmetleri,
Profesyonel düzeyde laboratuvar çalışmaları,
Kendi alanında uzman hekim hizmeti,
Röntgen ve mobil EKG gibi çeşitli laboratuvar hizmetleri,
Klinikte ve evde serum tedavisi uygulamaları,
Enjeksiyon ve tansiyon takibi hizmetleri,
Evde bakım ve sağlık memuru hizmetleri ile öne çıkmaktadır.
Uluslararası Yüksek Kalite Standartlarında Sağlık Hizmetleri
Uluslararası kalite standartları çerçevesinde envaiçeşit sağlık hizmetlerini bireylerin hizmetine sunmakta olan Özel Umut Polikliniğimiz, kendi alanında lider ve öncü markaların da en başında gelmektedir. Oldukça hızlı ve etkili hizmetleri ve profesyonel düzeydeki çalışmaları ile sağlık sektöründe en çok tercih edilen firmalardan olan Umut Polikliniği markamız, sağlık alanında yüksek deneyim sahibi sağlık ekip kadrosunu da bünyesinde barındırmaktadır. Evde pansuman yara bakımı ve ayak bakım hizmetleri ile hasta haklarına ve insan sağlığına da büyük ölçüde önem veren firmamız, modernize ve yenilikçi çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Oldukça geniş içerikli ve donanımlı marka web sitesini de firma bünyesinde barındıran polikliniğimize; firma web sitemiz aracılığıyla oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.