0272
213 74 29
klinik@umutsaglik.com

HABER DETAY

Anasayfa

haberler

Afyonkarahisar Sağlık Müdürlüğünde Devir-Teslim Töreni Gerçekleşti25-01-2018

Afyonkarahisar Sağlık Müdürlüğünde "Devir-Teslim Töreni" gerçekleştirildi.

Güncelleme Tarihi: 09/11/2017

Sağlık Müdürlüğü Eğitim Salonunda saat 14.00'de düzenlenen törende, 9 yıl Sağlık Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Necip Yemenici görevini, Sağlık Bakanlığı tarafından hafta başında Afyonkarahisar'a Sağlık Müdürü olarak atanan Yrd. Doç. Serhat Korkmaz'a teslim etti.

Yapılan Devir-Teslim Töreninde, Sağlık Müdürlüğü personeline hitaben konuşan Dr. Necip Yemenici, "23 yıllık idarecilik hayatım bugün itibariyle sona eriyor. Bu geçen sürede devletin bir memuru olarak milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya, adıma leke getirmemeye gayret ettim. Allah'a şükür ki bugün gönül huzuru ile görevimi teslim ediyorum. Müdürlük yaptığım süre zarfında gerek sizlere gerekse vatandaşlarımıza kapım her zaman açıktı. Bürokrasiyi zorlaştırmak yerine kolaylaştırmayı tercih ettim. Hep beraber Afyonkarahisar'ın sağlıktaki kalitesine olumlu katkımız oldu ise ne mutlu bizlere. Serhat Bey'e de başarılar diliyorum. Afyonkarahisar'daki çıtayı hep beraber daha yukarılara çıkaracağınıza eminim. Son olarak hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Ortada bir başarı varsa bu sizlerin çalışmaları iledir. Benden yana hakkım sizlere helal olsun."

Dr. Necip Yemenici'den sonra söz alan Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Serhat Korkmaz, Dr. Yemenici'nin Afyonkarahisar'da çok emeğinin olduğunu, hakkının ödenemeyeceğini belirterek "Necip Bey'in Afyonkarahisar'da 9 yıllık Sağlık Müdürlüğü görevinin ardından Bakanlığımız bu görevi şahsıma layık gördü. Görevimin zorluğunu biliyorum. Necip Bey'den devraldığımız bu bayrağı, sizlerle beraber daha ileriye taşıyacağımıza inanıyorum. Allah yüzümüzü kara çıkarmasın, hayırlı olsun." dedi.

Devir Teslim Töreni, karşılıklı çiçek takdimi ve hatıra fotoğrafları ile sona erdi.