Anti-Aging Tedavi Kürleri
Anti-aging, yaşlanma karşıtı veya yaşlanmayı önleme olarak bilinmekte. Yaşlanma sürecini yavaşlatmak veya önlemek için uygulanan yöntemler sayesinde cildin yenilenmesi sağlanıyor. Uygulanan tedavi sonucunda görülen etkiler:
Cilt yenilenir.
Hormonlar dengelenir.
Yaşlanmaya bağlı hastalıklar önlenir.
Anti-aging tedavi kürleri sayesinde cildin yenilenmesi sağlanır. Yenilenen cilt artık daha bakımlı, sağlıklı ve genç bir görünüme sahiptir. Tedavi kürleri hormonları dengelemede etkilidir. Yaşlanmaya bağlı hastalıkların önlenmesi hedeflenmektedir. Umut Polikliniği olarak bizler uzman kadromuzla yaşlanma karşıtı tedavi uygulamaktayız.

Anti-Aging Nedir ve Nasıl Yapılır?
Anti-aging sayesinde cilt üzerindeki yaşlanma belirtileri belirlenir ve bu belirtilerin tedavi edilmesi için kişiye özel çalışmalar gerçekleştirilir. Kişinin yaşlanma sürecinin kontrol altına alınması için öncelikle genel sağlık muayenesi yapılmaktadır. Kişiye uygulanan testlerde dikkat edilen değerler:
Vitamin değeri
Mineral değeri
Kolesterol değeri
Trigliserid değeri
Hormon değeri
Kan ve hormon testleriyle yukarıda yer alan değerler incelenmektedir. Kişinin sağlık durumu incelenir ve değerlendirilir. Bu doğrultuda kişiye özel tedavi yöntemi belirlenir. Kişiye özel tedavi yöntemi sayesinde başarılı sonuçlar elde ederiz. Umut Polikliniği uzman kadrosu bilgi ve birikim doğrultusunda hareket ederek çalışmaktadır. Gelişmiş uygulamalar sayesinde anti-aging tedavi kürleri kişiye uygulanmaktadır. Kürler özel olarak hazırlanmakta ve güvenilir içeriğiyle tercih edilmektedir.

Anti-Aging Tedavi Kürleri Neler?
Anti-aging tedavi kürleri özellikle operasyon geçirmek istemeyenler için etkili oluyor. Hazırlanan kürler cildi yenileme ve yaşlanmayı önleme odaklı geliştirilmektedir. Yaşlanma karşıtı uygulamalarda beslenme oldukça önemlidir. Kişinin beslenme düzeninde değişiklik yapması gerekecektir. Gün içinde tüketilen besinler taze, sağlıklı ve güvenilir olmalıdır.
Dengeli, doğru ve düzenli beslenme her zaman önemlidir. Cilt kırışıklıkları genellikle alt deri tabakasından kaynaklanmaktadır. Kişi yaşlandıkça cilt elastini ve kolajen kaybeder. Kürler sayesinde cilt sıkılaşır, ciltteki kırışıklık tedavi edilir. Aynı zamanda cilde parlak ve canlı bir görünüm kazandırılmış olur. Ciltte bulunan lekeleri tedavi eden kürler aynı zamanda cildin nem kaybını önler. Afyon’da bulunan kliniğimiz Umut Polikliniği, uzman kadro eşliğinde cilt yenileme ve yaşlanma karşıtı uygulamaları gerçekleştirmektedir. Sağlıklı ve canlı bir cilt için sizler de verdiğimiz hizmetten güvenle faydalanabilirsiniz.