Umut Polikliniği Farkıyla Her Türlü Laboratuvar Hizmetleri
Laboratuvar hizmetleri, sağlık alanında tedavi ve tetkik için oldukça yol gösterici bir konumdadır. Pek çok tedavi süreci, çeşitli incelemeler ve analizler sonucunda çok daha kolay bir hal almakta ve tedaviye ışık tutmaktadır. Afyon’da her türlü laboratuvar hizmetleri veren polikliniğimiz; kan, idrar, gaita gibi numuneler üzerinde çalışmalar gerçekleştirmektedir.
Yüksek teknoloji test cihazları ile tam donanımlı ve hızlı hizmet süreçleri sunan firmamız, aynı zamanda Düzen Laboratuvarları Afyon anlaşmalı tek kurum olma özelliğine sahiptir. Alanında profesyonel ve donanımlı laboratuvar ekibiyle birlikte ilerleyen firmamız, talep edilen ve ihtiyaç duyulan her türlü test işlemini bu şekilde gerçekleştirmektedir.

Güvenli ve Yüksek Standartlı Laboratuvar Hizmetleri
Umut Polikliniği ailesi olarak her türlü laboratuvar hizmetleri hakkında kendimizi geliştirmeye ve hizmet kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Laboratuvarlarımızda tam otomasyon sistemler kullanarak test sonuçlarının son derece güvenilir olmasını sağlıyoruz. Her bir test sürecinde, işlemleri hızlandırmak ve rutin adımları doğru şekilde gerçekleştirmek için analiz öncesi test işlemlerini otomatik olarak sağlıyoruz.
Test ve analiz süreçlerinde en önemli unsurlardan biri de, test sonuçlarının güvenilir bir şekilde elde edilmesi ve sonucu etkileyecek faktörlerin ortamdan uzaklaştırılmasıdır. Biz laboratuvarımızda tüm bu olumsuz koşulların oluşmasını engelleyerek sizlere güvenilir sonuçların garantisini sunuyoruz.

Vermekte Olduğumuz Laboratuvar Hizmetleri
Umut Polikliniği ailesi olarak her türlü laboratuvar hizmetleri konusunda çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu alanlardan bazıları;
Hematoloji testleri
Biyokimya testleri
Mikrobiyoloji testleri
Hormon testleri
Hastaya özel analiz testleri
Biyokimya testleri, pek çok tetkik sürecini hızlandıran ve tanı koyma aşamasında hekimlere oldukça fayda sağlayan testlerdir. Kan ve idrar gibi vücut sıvıları yüksek kaliteli laboratuvarlarımızda incelenerek raporlanmaktadır. Bu şekilde de pek çok tetkik ve tanı işlemleri kısa bir süre zarfında doğru sonuca ulaştırmaktadır.
Hematoloji testleri kapsamında kan değerlerinin ölçülmesi, kan grubu belirlenmesi, idrar tahlili gibi işlemler yapılmaktadır. Bunların yanı sıra gebelik testleri ve tam dışkı incelemeleri de hematoloji testleri kapsamında değerlendirilmekte ve incelenmektedir.
Vücutta bulunan çeşitli hormonların incelendiği hormon testleri, oldukça sık yapılan çalışmalar arasında yer almaktadır. Bireylerin çeşitli semptomlar doğrultusunda gösterdikleri reaksiyonların, vücutlarında yer alan hormonlar neticesinde incelenmesi esasına dayanmaktadır. Alanında uzman hekim ve laborantlarımız ile tüm testler doğru ve verimli şekilde sonuca ulaştırılmaktadır.
Son teknoloji ve esnek yapılı laboratuvarlarımızda çok çeşitli işlemler ve analizler yapmayı sürdürüyoruz. Firmamız bünyesinde yer alan her bir çalışma arkadaşımız ile yoğun ve tempolu analiz ve raporlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Sizler de her türlü laboratuvar hizmetleri almak için Afyon’da çalışmalarını sürdüren köklü bir firmadan yardım almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sağlığınıza dair her konuda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk ve gurur duyacağız.