Cihazlı ve Cihazsız Fizik Tedavi ve Masaj Hizmetleri
Geçmişten bu yana fiziksel ağrı ve fonksiyonel bozuklukların tedavisi için, çeşitli teknikler ışığında fizik tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Bu yöntemler zaman içinde değişime uğrasa da, tedavi yöntemlerindeki genel amaç vücudun farklı yerlerindeki fiziksel bozuklukların tedavi edilmesidir. Afyon’da faaliyetlerini sürdüren firmamız Umut Polikliniği ailesi olarak cihazlı ve cihazsız fizik tedavi ve masaj hizmetleri kapsamında pek çok yöntem ile hizmet sunuyoruz.
Fizik tedavi yöntemlerimiz;
Sıcak ve soğuk uygulamalar
Masaj ve egzersiz
Elektriksel düzeyde akım ile tedavi
gibi çeşitli tekniklerden oluşmaktadır. Kişilerin ihtiyaç duydukları düzeyde ve tedavi sürecinin verimli şekilde ilerlemesini sağlayacak yöntemleri kullanıyoruz. Bu şekilde kısa bir süre içinde oldukça verimli ve etkili tedavi süreçlerini sunmuş oluyoruz.

Fizik Tedavi Kapsamında Sunmakta Olduğumuz Hizmetler
Firmamız sunmakta olduğu cihazlı ve cihazsız fizik tedavi ve masaj hizmetleri doğrultusunda her bir ihtiyaç için özel olarak tedavi süreci planlamaktadır. Bizlere başvuran ve hizmet almak isteyen herkes için sahip olduğu rahatsızlık doğrultusunda en iyi sonucu verebilecek teknikleri sunuyoruz. Çeşitli amaçlar doğrultusunda tercih ettiğimiz yollar;
Elektroterapi
Manuel terapi
El rehabilitasyonu
Skolyoz tedavisi
ve daha pek çok yöntem sayesinde farklı bölgelerdeki kısmı hareket eksikliklerine tedaviler uyguluyoruz. Uzun vadede oldukça olumlu sonuçlar almanızı sağlayacak olan seanslar, rahatsızlığın boyutu ve kapsamı doğrultusunda değişkenlik gösterebilir. Sizlere en uygun tedavi yöntemini, profesyonel ve disiplinli bir bakış açısı ile vereceğimizden yana hiç şüpheniz olmasın.

Tedavi Edici ve Etkili Yöntem ve Tekniklerle Kaliteli Sağlık Hizmetleri
Cihazlı ve cihazsız fizik tedavi ve masaj hizmetleri oldukça hassasiyet isteyen ve doğru planlanması gereken süreçlerdir. Tedavi yöntemini ve sürecini doğrudan etkileyen tüm faktörlerin, tedavi süreci boyunca göz önünde bulundurulması gerekir. Umut Polikliniği ailesi olarak tüm tıbbi geçmişinizi doğru şekilde değerlendirerek, en uygun yöntemi sizlere uyguluyoruz.
Tedavi süreçlerinden hemen önce, uygulama yapılacak olan bölgenin durumu oldukça önem taşımaktadır. Bölgede aktif iltihap olup olmaması, ya da uygulanacak tedaviye engel bir durumun oluşması mutlaka sağlık görevlilerine bildirilmelidir. Bu doğrultuda en iyi yöntem ve gidişat belirlenerek sürece yeni bir yol çizildiğini söylemek mümkündür.
Bizden hizmet almak isteyen her bir kişiye özel olarak sunduğumuz cihazlı ve cihazsız fizik tedavi ve masaj hizmetleri oldukça avantajlı ve etkili bir halde verilmektedir. Sizler de bu doğrultuda hizmet almak istiyorsanız, fakat güvenilir firmalar arasında bir tercih yapmak istiyorsanız sizlere memnuniyetle yardımcı olacağız. İhtiyaç duyduğunuz düzeyde hem cihazlı hem de cihazsız pek çok modern tedavi yöntemini portföyünde bulunduran firmamız sizlere olumlu süreçler sunmak adına olan çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Fizik tedavi yöntemleri ve kapsamı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.