Sağlıkta Öncü Hizmetler
Sağlık sektöründe öncü olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu hizmetleri uzman kadromuzla sizlere sunuyoruz. Güler yüzlü doktorlarımız ve personellerimizle sizlere hem tıbbi hem de manevi olarak tam destek sağlıyoruz. Polikliniğimizde tam donanımlı ve tüm olanaklara sahip bir şekilde sizlere eksiksiz hizmetler sunuyoruz. Tedavi, gözlem ve müşahede hizmetleri ile sizlere en iyi hizmetleri sunuyoruz. Acil polikliniğimizde müracaat eden hastalarımızla yakından ilgileniyoruz.


Tedavi, Gözlem ve Müşahede Hizmetleri
Tedavi, Gözlem ve Müşahede Hizmetleri ile amaçlanan acil servise müracaat eden hastaların kabul edilerek girişleri yapıldıktan sonraki aşamada yapılan tıbbi müdahalelerdir. Kapsamında; acil servislerde sürdürülen tüm faaliyetler, başvuran hastalar ve acil servis biriminde çalışanlar vardır.
Polikliniğimizin acil servisinde doktor, hemşire, sağlık memuru, tıbbi sekreter ve diğer ihtiyaç duyulan hizmet personellerimizle ekip olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Tedavi, gözlem ve müşahede hizmetleri; hasta kabulünden itibaren başlayan, hastaların yakından takip ve tedavisi yapılan, gözlem ve müşahedenin yapıldığı hizmetleri kapsar. Muayenesi yapıldıktan sonra tedavi ve gözlemlenmesi gereken hastalar için hazırlanmış gözlem odalarında hastalarımızla ilgilenmekteyiz.

Gözlem ve Müşahede Hizmetlerinde İşleyen Süreç
Hastaların değerlendirilmesi ve bakımlarında kalitenin artırılması açısından gözlem önemli bir hizmettir. Tıbbi gözlem hastaların çoğunlukla hastaneye yatırılmadan taburcu edilmesini sağlamaktadır. Bu yüzden hem hasta hem de hastaneler açısından önemlidir.
Acile gelen hastaların uzman doktor tarafından müşahede altında tutulmasına karar verildiğinde hasta müşahede odasına alınır. Hastaya burada gerekli tedavi ve uygulamalar yapılır. Amaç acil durumdaki hastalara ilk tedavinin yapılması veya travma geçiren hatalara ilk müdahalenin yapılmasıdır. Ayrıca yatış kararı ya da uygulanacak tedavi yöntemi belirlenmediği durumlarda hasta bekletilir. Hastalar genel olarak en fazla 12 saat bekletilir. Uygun koşullarda bekletilen hastalar Yapılan tedavi ve uygulamalar kaydedilir. Bekleme süresi tamamlanan hastalar uygun birim, ameliyathane ya da hastanelere yönlendirilir.
Polikliniğimizde tüm aşamalar yasal çerçeveye uygun olarak düzenlenir ve gerekli bilgiler hasta ve yakınlarına aktarılır. Müracaat eden her hastamız için yeterli sağlık ekibimiz ve birimlerimizle hizmet vermekteyiz. Sağlığınız için her türlü teknik, teknoloji ve desteği sağlamaktayız.